top of page
דפדפן-6-scaled.jpg

המשרד ועורכי הדין

משרד עו”ד פרידמן סלע ושות’ מספק טיפול משפטי מקיף בתחום הנדל"ן, סייבר והגנת הפרטיות ובתחום המסחרי, עם ניסיון בלווי של מאות פרויקטים ועסקאות בארץ ובעולם.


הצלחתו של המשרד מבוססת על הענקת מעטפת שירותים פרטנית העונה באופן ממוקד ואישי לכלל צרכי הלקוח.


משרד  פרידמן סלע ושות' מלווה באופן אישי וצמוד מספר רב של גופים מובילים מהמגזר העסקי, לצד לקוחות פרטיים, יזמים ומשקיעים.
ייחודו של המשרד, הינו בהיותו משרד בוטיק המשלב יכולות מקצועיות גבוהות, יצירתיות וחדשנות, לצד יחס אישי, אוזן קשבת וזמינות מרבית לכל צרכי הלקוח.

הקשרים המקצועיים הענפים מול משרדים מקבילים בארץ ובעולם, לרבות משרדי עריכת-דין, יזמי נדל"ן, קרנות הון סיכון ומשקיעים, יחד עם הניסיון העסקי, היזמי והמסחרי של שותפי המשרד, מספקים ערך מוסף אמיתי ללקוחות המשרד.

הצוות המשפטי

אריאל ומיה, פרידמן סלע ושות', לא רק עורכי דין אנחנו השותפים שלך לדרך. אנחנו ממוקדים במערכות יחסים ומונעים על ידי תוצאות. הסיפור שלנו הוא מה שמייחד אותנו:

כשפתחתנו משרד עצמאי יחד לפני למעלה מעשור, עשינו זאת מתוך רצון להנגיש את הרמה המקצועית הגבוהה שקיימת במשרדים הגדולים גם לבעלי עסקים ויזמים עצמאים, משקיעים ומשפחות. מאז, הספקנו ללוות מאות רבות של עסקאות נדל"ן מגוונות בארץ ובחו"ל וכן עשרות רבות של פרויקטים מסחריים ותהליכי לווי של תאגידים בהתאמת הארגון לדרישות הרגולציה בנושאי הגנה על הפרטיות.
אנחנו אנשים של אנשים. כשאנחנו מלווים לקוח, אנחנו עושים את זה מכל הלב, זה בא לידי ביטוי ברמת המעורבות והמסירות שלנו בכל שלב בעסקה או בפרויקט שתחת טיפולנו וגם הרבה לאחר מכן... אנחנו מומחים בלזקק את העסקה המושלמת עבור כל לקוח בהתאם לצרכים שלו ובלייצר מהתהליך כולו חוויה נעימה עם תוצאות מצוינות.

תמונה לאתר.png
עו"ד חיים זרביב
לווי פרויקטים ועסקאות

עו"ד חיים זרביב מתמחה בעריכת הסכמים בעסקאות מקרקעין מורכבות ומגוונות בתחום המגורים, המסחר והתעשייה, בכל שלבי העסקה, החל משלב המו”מ הראשוני וכלה ברישום הזכויות בלשכת רישום המקרקעין. חיים הינו חבר לשכת עורכי הדין משנת 2015 ובעל תואר ראשון במשפטים (LL.B, 2013). חיים דובר עברית, צרפתית ואנגלית

מיה סלע
עו"ד מיה סלע
שותפה|מח' נדל"ן ומקרקעין

עו"ד מיה מי-טל סלע הינה עורכת דין המהווה אוטוריטה מקצועית בעולם יזמות הנדל"ן. למיה ניסיון עשיר ורב שנים בלווי עסקאות נדל"ן מורכבות בהיקף של מאות מיליוני ₪ בתחומים שונים לרבות מגורים, תמ"א 38, נדל"ן מסחרי מניב ועוד.

%D7%90%D7%A8%D7%99%D7%90%D7%9C_edited.jp
עו"ד אריאל פרידמן
שותף מנהל

עו"ד אריאל פרידמן הינו עורך דין, יזם ומומחה נדל"ן רב תחומי.
כיוצא מחלקת הנדל"ן של אחד ממשרדי עורכי הדין הגדולים בישראל, וכמנכ"ל לשעבר של מספר חברות, מהווה אריאל כתובת מיוחדת במינה ליזמי נדל"ן, אנשי עסקים וגופים מסחריים מהמובילים במשק.

רקע לבן תמונה אתי ברגר.png
אתי ברגר
יועצת |סייבר והגנת הפרטיות

אתי ברגר הינה מומחית לסייבר ופרטיות, בעלת 25 שנות ניסיון בתחום זה במגוון תפקידיי ניהול של מוצריי סייבר. בעלת תואר שני במשפטים (LLM)

מייסדת ומנכ"לית Triple P, המספקת ייעוץ, הדרכה והכשרה בתחומי הסייבר, הגנת הפרטיות ואבטחת המידע.

limor-ilany_edited.jpg
עו"ד לימור אילני
סייבר והגנת הפרטיות

עורכת הדין ונוטריון לימור אילני מנוסה בתחום הסייבר, אבטחת מידע והגנת הפרטיות. ניסיונה הרב, הידע שצברה והיכרותה רבת השנים עם המערכות השונות מאפשרים לה להתאים את הפתרון המיטבי ללקוח כמו גם לייצר פתרונות חדשים בסיטואציות מורכבות או חריגות. 

תמונה אבישי רקע לבן .png
עו"ד אבישי שוולב
יועץ
|התחדשות עירונית

עו"ד אבישי שוולב מלווה ומייעץ לפרויקטים של פינוי בינוי ותמ"א 38 ברחבי הארץ, בהיקף של מאות יחידות דיור. חבר בועדת ערר של מחוז מרכז לפי חוק הרשויות המקומיות.

בטרם הקמת הפירמה העצמאית, עבד במשך 4 שנים כעורך דין במחלקת הנדל"ן של משרד עורכי הדין היוקרתי גולדפרב-זליגמן ושות', במהלכן צבר ניסיון רב בעסקאות נדל"ן מורכבות, ייצג יזמים וחברות נדל"ן מהמובילות במשק הישראלי וכן ניהל בפועל את תחום ההתחדשות העירונית של המשרד.

bottom of page