דפדפן-6-scaled.jpg

המשרד ועורכי הדין

משרד עו”ד פרידמן סלע ושות’ מספק טיפול משפטי מקיף בתחום הנדל"ן, סייבר והגנת הפרטיות ובתחום המסחרי, עם ניסיון בלווי של מאות פרויקטים ועסקאות בארץ ובעולם.


הצלחתו של המשרד מבוססת על הענקת מעטפת שירותים פרטנית העונה באופן ממוקד ואישי לכלל צרכי הלקוח.


משרד  פרידמן סלע ושות' מלווה באופן אישי וצמוד מספר רב של גופים מובילים מהמגזר העסקי, לצד לקוחות פרטיים, יזמים ומשקיעים.
ייחודו של המשרד, הינו בהיותו משרד בוטיק המשלב יכולות מקצועיות גבוהות, יצירתיות וחדשנות, לצד יחס אישי, אוזן קשבת וזמינות מרבית לכל צרכי הלקוח.

הקשרים המקצועיים הענפים מול משרדים מקבילים בארץ ובעולם, לרבות משרדי עריכת-דין, יזמי נדל"ן, קרנות הון סיכון ומשקיעים, יחד עם הניסיון העסקי, היזמי והמסחרי של שותפי המשרד, מספקים ערך מוסף אמיתי ללקוחות המשרד.

הצוות המשפטי

אריאל ומיה, פרידמן סלע ושות', לא רק עורכי דין אנחנו השותפים שלך לדרך. אנחנו ממוקדים במערכות יחסים ומונעים על ידי תוצאות. הסיפור שלנו הוא מה שמייחד אותנו:


מיה נולדה וגדלה בקיבוץ מעברות ואריאל נולד וגדל במשפחה דתית ציונית בירושלים. נפגשנו כשעבדנו יחד במשרד עורכי הדין גולדפרב זליגמן (אחד המשרדים הגדולים בישראל) שם צברנו ידע וניסיון רב וליוונו עסקאות גדולות ומורכבות, של חברות גדולות מאוד...

כשפתחתנו משרד עצמאי יחד לפני כעשור, עשינו זאת מתוך רצון להנגיש את הרמה המקצועית הגבוהה שקיימת במשרדים הגדולים (ושממנה נהנים תאגידים גדולים...) גם לבעלי עסקים ויזמים עצמאים, משקיעים ומשפחות. מאז, ובמשך העשור האחרון, אנחנו מלווים בעלי עסקים, ומאות רבות של משפחות ומשקיעים בלמעלה מאלף עסקאות נדל"ן מגוונות בארץ ובחו"ל.
אנחנו אנשים של אנשים. כשאנחנו מלווים לקוח, אנחנו עושים את זה כאילו אנחנו מלווים עסקה של בן משפחה שלנו, זה בא לידי ביטוי ברמת המעורבות והמסירות שלנו בכל שלב בעסקה או בפרויקט שתחת טיפולנו וגם הרבה לאחר מכן... אנחנו מומחים בלזקק את העסקה המושלמת עבור כל לקוח בהתאם לצרכים שלו ובלייצר מהתהליך כולו חוויה נעימה עם תוצאות מצוינות.

עו"ד לימור אילני
סייבר והגנת הפרטיות

עורכת הדין ונוטריון לימור אילני מנוסה בתחום הסייבר, אבטחת מידע והגנת הפרטיות וכן בתחום הנדל"ן.

ניסיונה הרב, הידע שצברה והיכרותה רבת השנים עם המערכות השונות מאפשרים לה להתאים את הפתרון המיטבי ללקוח כמו גם לייצר פתרונות חדשים בסיטואציות מורכבות או חריגות. 

עו"ד מיה סלע
שותפה|מח' נדל"ן ומקרקעין

עו"ד מיה מי-טל סלע הינה עורכת דין המהווה אוטוריטה מקצועית בעולם יזמות הנדל"ן. למיה ניסיון עשיר ורב שנים בלווי עסקאות נדל"ן מורכבות בהיקף של מאות מיליוני ₪ בתחומים שונים לרבות מגורים, תמ"א 38, נדל"ן מסחרי מניב ועוד.

עו"ד אריאל פרידמן
שותף מנהל

עו"ד אריאל פרידמן הינו עורך דין, יזם ומומחה נדל"ן רב תחומי.
כיוצא מחלקת הנדל"ן של אחד ממשרדי עורכי הדין הגדולים בישראל, וכמנכ"ל לשעבר של מספר חברות, מהווה אריאל כתובת מיוחדת במינה ליזמי נדל"ן, אנשי עסקים וגופים מסחריים מהמובילים במשק.

פנו אלינו לקבלת יעוץ אישי ללא התחייבות

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
  • Facebook - White Circle
  • YouTube - White Circle

© 2013-2021 כל הזכויות שמורות למשרד עו"ד פרידמן סלע ושות'