אודות

משרד עו”ד פרידמן סלע ושות’ מספק טיפול משפטי מקיף בתחום הנדל"ן ובתחום המסחרי, עם ניסיון בלווי של מאות עסקאות בארץ ובעולם.


הצלחתו של המשרד מבוססת על הענקת מעטפת שירותים פרטנית העונה באופן ממוקד ואישי לכלל צרכי הלקוח.
המשרד מעניק שירות מקצועי ייחודי לליווי מיזמים ופרויקטים בתחום הנדל"ן. שותפי המשרד, המתמחים בקשת נושאים רחבה בתחום יזמות הנדל"ן, מלווים את הפרויקט בכל אחד משלבי העסקה השונים, החל משלב המשא ומתן ועריכת מגוון ההסכמים הנדרשים למיזם, דרך נישה ייחודית של עזרה בגיוס מימון, וכלה בסיום הפרויקט הכולל הליכי רישוי, רישום זכויות ועוד.


משרד  פרידמן סלע ושות' מלווה באופן אישי וצמוד מספר רב של גופים מובילים מהמגזר העסקי, לצד לקוחות פרטיים, יזמים ומשקיעים.
 ייחודו של המשרד, הינו בהיותו משרד בוטיק המשלב יכולות מקצועיות גבוהות, יצירתיות וחדשנות, לצד יחס אישי, אוזן קשבת וזמינות מרבית לכל צרכי הלקוח.

הקשרים המקצועיים הענפים מול משרדים מקבילים בארץ ובעולם, לרבות משרדי עריכת-דין, יזמי נדל"ן, קרנות הון סיכון ומשקיעים, יחד עם הניסיון העסקי, היזמי והמסחרי של שותפי המשרד, מספקים ערך מוסף אמיתי ללקוחות המשרד.

השותפים

אריאל ומיה, פרידמן סלע ושות', לא עוד עורכי דין לנדל"ן.... אנחנו עורכי דין אחרים, הסיפור שלנו הוא הבידול שלנו:


מיה נולדה וגדלה בקיבוץ מעברות ואריאל נולד וגדל במשפחה דתית ציונית בירושלים. נפגשנו כשעבדנו יחד במחלקת הנדל"ן של משרד עורכי הדין גולדפרב זליגמן (אחד המשרדים הגדולים בישראל) שם צברנו ידע וניסיון רב וליוונו עסקאות נדל"ן גדולות ומורכבות, של חברות גדולות...

כשפתחתנו משרד עצמאי יחד לפני כעשור, עשינו זאת מתוך רצון להנגיש את הרמה המקצועית הגבוהה שקיימת במשרדים הגדולים (ושממנה נהנים תאגידים גדולים...) לכל משקי הבית בישראל, והגדרנו את החזון שלנו - "לאפשר חיבורים של אדם למקום" מאז, ובמשך העשור האחרון, כל מה שאנחנו עושים זה ללווות עסקאות נדל"ן. ליוונו מאות רבות של משפחות ומשקיעים בלמעלה מאלף עסקאות נדל"ן מגוונות בארץ ובחו"ל.
אנחנו אנשים של אנשים. כשאנחנו מלווים לקוח, אנחנו עושים את זה כאילו אנחנו מלווים עסקה של בן משפחה שלנו, זה בא לידי ביטוי ברמת המעורבות והמסירות שלנו בכל שלב בעסקה וגם הרבה אחריה... אנחנו מומחים בלזקק את העסקה המושלמת עבור כל לקוח בהתאם לצרכים שלו ובלייצר מהתהליך כולו חוויה נעימה עם תוצאות מצוינות.

אריאל פרידמן
שותף מנהל

עו"ד אריאל פרידמן הינו עורך דין, יזם ומומחה נדל"ן רב תחומי.
כיוצא מחלקת הנדל"ן של אחד ממשרדי עורכי הדין הגדולים בישראל, וכמנכ"ל לשעבר של מספר חברות, מהווה אריאל כתובת מיוחדת במינה ליזמי נדל"ן, אנשי עסקים וגופים מסחריים מהמובילים במשק.

מיה סלע
שותפה

עו"ד מיה מי-טל סלע הינה עורכת דין המהווה אוטוריטה מקצועית בעולם יזמות הנדל"ן. למיה ניסיון עשיר ורב שנים בלווי עסקאות נדל"ן מורכבות בהיקף של מאות מיליוני ₪ בתחומים שונים לרבות מגורים, תמ"א 38, נדל"ן מסחרי מניב ועוד.

עורכי דין

לימור אילני
עורכת דין

עורכת הדין ונוטריון לימור אילני מנוסה בתחום הסייבר, אבטחת מידע והגנת הפרטיות וכן בתחום הנדל"ן.

ניסיונה הרב, הידע שצברה והיכרותה רבת השנים עם המערכות השונות מאפשרים לה להתאים את הפתרון המיטבי ללקוח כמו גם לייצר פתרונות חדשים בסיטואציות מורכבות או חריגות. 

  • Facebook - White Circle
  • YouTube - White Circle

© 2019 כל הזכויות שמורות למשרד עו"ד פרידמן סלע ושות'